56میلیون دلار صادرات محصول ایرانی در شش ماه 95

0
78
56میلیون دلار صادرات محصول ایرانی در شش ماه 95

رکورد شکنی شرکت آذرپاسیلو در عرصه صادرات غیر نفتی

یک شرکت ایرانی در سال اقتصاد مقاومتی و با بهره مندی از توان داخلی ،  موفق به اشتغال زایی بیش از 2 هزار نفر درکشور  شده است.

شركت آذرپاسيلو يكي از شركت‌هايي است كه به دليل فعاليت مناسب در حوزه صادرات خدمات فني و مهندسي به عنوان صادركننده برتر سال 95 استان تهران معرفي شده است.

شرکت آذرپاسیلو یکی از دها شرکت موفق در حوزه صدور خدمات فنی و مهندسی است که با همت و تلاش بی وقفه و البته تعصب ملی توانسته در سالهای اخیر با معرفی و ارائه توان فنی و مهندسین و متخصصین داخلی و عرضه محصولات کاملا ایرانی توفیقات چشمگیری در این حوزه داشته باشد.

حوزه اصلي فعاليت شركت پروژه‌هاي عمراني با محوريت راه سازی، پل‌سازي، ساختمان‌سازي، آب و ابنيه است كه در همه اين زمينه‌ها از سوي سازمان مديريت و برنامه‌ريزي گريد مناسب را دريافت كرده است.

اخذ گواهينامه‌هاي بين‌المللي از جمله 9001:2008، ISO 14001:2004 ISO و 18001:2007 ISO گواهي بر عملكرد مناسب شركت و حركت در چارچوب ضوابط بين‌المللي در ارائه خدمات است.

اکبر درویشی ، مديرعامل شركت با اشاره به اين كه آذرپاسيلو فعاليت خود را حدود 15 سال قبل شروع كرده از تمركز بر حضور در بازارهاي منطقه‌اي مخصوصا کشورهای CIS در كنار فعاليت‌هاي داخلي شركت خبر مي‌دهد.

او با اشاره به اجراي پروژه‌هاي متعدد داخلي از حوزه جاده‌سازي، پل سازي ،  چون اجراي بخشي از بزرگراه امام‌علي تهران و پروژه تقاطع غیر همسطح شهیدعلامه عسگری (بهشت زهرا س)و بهسازی مسیرراه آهن تهران شاهرود ونیز احداث بزرگراه خلیج فارس واقع در جزیره قشم و در بخش پروژه های برون مرزی که در جمهوری آذربایجان بوده احداث 450 کیلومتر راه در سطح کشور آذربایجان و نیز طراحی کمربندی دوم شهر باکو می باشد.

در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری وتاکید بر اجرای راهبرد اقتصاد مقاومتی در فعالیتهای اقتصادی و نیز ایجاد بازار هدف جدید ، بازار خود را به کشور ترکمنستان سوق داده که در دو سال اخیر موفق به صادرات گاردریل و اجرای نصب آن شده ایم.

این شرکت با انتقال تکنولوژی با استاندارد اروپایی جهت تولید گاردریل که در حال حاضر در کشورهای اروپایی تولید می شود، موفق به کسب استاندارد CE در تولید گاردریل N2 و H2 گردیده است و در حال حاضر برنامه ریزی برای صادرات محصول به کشورهای منطقه از جمله عراق و ترکیه را در برنامه خود دارد.

بزرگترين قرارداد خارجي شرکت آذرپاسيلو فروش ونصب گاردريل به كشور تركمنستان در یک پروژه 2900 کیلومتری به ارزش92 میلیون يورو بود که با حمایت های دولت محترم و شرکت ملی گاز ایران و شرکت بازرگانی گاز ایران موفق به انعقاد گردیده ایم .

براساس اظهارات مدیر عامل شرکت ، تولید و اجرای این پروژه با مدیریت شرکت آذرپاسیلو با سرمایه گذاری بالغ بر 100 میلیارد تومان به همراه اشتغال زایی بیش از  2000 نفر به صورت مستقیم صورت گرفته است.

شرکت آذرپاسیلو به واسطه اقدامات صورت گرفته در حوزه صادرات شامل 22 میلیون دلار صادرات در سال 94 و 56 میلیون دلار در نیمه اول سال جاری به عنوان صادرکننده برتر استان تهران در سال 95 انتخاب و معرفی شد.

56میلیون دلار صادرات محصول ایرانی در شش ماه 95-6

56میلیون دلار صادرات محصول ایرانی در شش ماه 95-1

56میلیون دلار صادرات محصول ایرانی در شش ماه 95-2

56میلیون دلار صادرات محصول ایرانی در شش ماه 95-3

56میلیون دلار صادرات محصول ایرانی در شش ماه 95-4

56میلیون دلار صادرات محصول ایرانی در شش ماه 95-5  56میلیون دلار صادرات محصول ایرانی در شش ماه 95-7

56میلیون دلار صادرات محصول ایرانی در شش ماه 95-8

56میلیون دلار صادرات محصول ایرانی در شش ماه 95-9

منبع: سندباد

 

ارسال یک دیدگاه