پرداخت 1100 میلیارد تومان برای احیای واحدهای تولیدی

0
86
پرداخت 1100 میلیارد تومان برای احیای واحدهای تولیدی

در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مطرح شد

استاندار تهران با اشاره به اختصاص رقم بیش از یکهزارو ۱۰۰ میلیارد تومان برای احیای واحدهای تولیدی استان گفت: پرداخت این رقم  در راستای اقتصاد  مقاومتی بوده که رتبه استان تهران را از 10 به 3 رسانیده است.

به گزارش خبرنگار ما ، یکصد و شصت و سومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استاندار و با حضور مدیران استانی و جمعی از مدیران واحدهای تولیدی استان برگزار شد.

در ابتدای جلسه گزارشی از  اقدامات کارگروه در سالجاری تاکنون ارایه شد که بر این اساس  ۱۴۰۴ مصوبه در کارگروه به تصویب رسیده است که توزیع فراوانی آن در دستگاه های اجرایی شامل سازمان تامین اجتماعی ۳۴۲ مورد،امورمالیاتی ۳۱۹، بانکها ۶۰۸ و سایر دستگاه ها ۱۳۵ مورد بوده  است.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران نیز در این جلسه گفت: تاکنون بیش از 1400 مصوبه این کارگروه به منظور تسهیل و رفع موانع تولیدکنندگان داشته ایم.

محمدرضا مس فروش افزود: در این کارگروه براساس نظر کمیته های تخصصی از بانک ها، موسسات بیمه ای (تامین اجتماعی) و ادارات مالیاتی برای شرکت های متقاضی در استان تهران براساس طرح های اقتصاد مقاومتی تسهیلاتی در نظر گرفته می شود.

منبع: سندباد

ارسال یک دیدگاه