هشدار به کارخانجات قدیمی آرد سازی

0
67

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران مطرح کرد

 پیشنهاد آزادسازی کامل قیمت آرد روندی دارد که احتمالا با رفع پاره ای مشکلات در آینده نزدیک عملیاتی خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در بازدید از یک واحد آراد سازی در جاده قدیم کرج با بیان این مطلب تصریح کرد: دولت با نظر و پیشنهاد فعالان صنعت آرد موافق است که آزادسازی قیمت آرد در یک روند تدریجی و اختیاری به سمت و سوی آزادی کامل قیمت آرد سوق داده شود.

محمدرضا مس فروش با اشاره به ارتقاء کیفیت آرد و سایر مزیت های این پیشنهاد گفت: این امتیازات و آزادسازی قیمت آرد، توجیه اقتصادی مناسبی برای اجرایی شدن این ایده است.

وی در ادامه افزود: آرد و نان صنعت استراتژیک کشور است که مسئولان و مقامات ارشد دولت با حساسیت ویژه قیمت و عرضه آن را در بازار پیگیری می کنند.

به گفته مس فروش، بازسازی ماشین آلات و به روز شدن خطوط تولید کارخانجات بزرگ آردسازی کشور نیز مد نظر ما و همسو با اهداف کیفی آردهای تولیدی و رضایت خاطر مصرف کنندگان است که در دایره نظارت جدی قرار دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با گلایه از نوسان کیفی آردهای تولیدی در بازار خاطر نشان ساخت: طبیعی است که باید تلاش کنیم این مشکل که نانواها و کارخانجات آردسازی را مقابل هم قرار داده است برطرف شود.

وی هشدار داد: اگر کارخانجات قدیمی آردسازی برای تولید آرد با کیفیت هرچه زودتر اقدام به نوسازی و بازسازی واحدهای خود نکنند قطعا با آزادسازی قیمت آرد توان  رقابتی خودرا از دست داده و زیان عمده ای را متحمل خواهند شد.

منبع:سندباد

ارسال یک دیدگاه