نمایشگاه و سمینارها

[fullwidth background_color=”” background_image=”” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_webm=”” video_mp4=”” video_ogv=”” video_preview_image=”” overlay_color=”” overlay_opacity=”0.5″ video_mute=”yes” video_loop=”yes” fade=”no” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding_top=”20″ padding_bottom=”20″ padding_left=”” padding_right=”” hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” hide_on_mobile=”no” menu_anchor=”” class=”” id=””][imageframe lightbox=”no” gallery_id=”” lightbox_image=”” style_type=”none” hover_type=”liftup” bordercolor=”” bordersize=”0px” borderradius=”0″ stylecolor=”” align=”center” link=”” linktarget=”_self” animation_type=”fade” animation_direction=”up” animation_speed=”1″ animation_offset=”” hide_on_mobile=”no” class=”” id=””] [/imageframe][separator style_type=”none” top_margin=”10px” bottom_margin=”10px” sep_color=”” border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center” class=”” id=””][blog number_posts=”” offset=”” cat_slug=”%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%88-%d8%b3%d9%85%db%8c%d9%86%d8%a7%d8%b1-%d9%87%d8%a7″ exclude_cats=”” show_title=”yes” title_link=”yes” thumbnail=”yes” excerpt=”yes” excerpt_length=”35″ meta_all=”yes” meta_author=”yes” meta_categories=”yes” meta_comments=”yes” meta_date=”yes” meta_link=”yes” meta_tags=”yes” paging=”yes” scrolling=”pagination” strip_html=”yes” blog_grid_columns=”3″ blog_grid_column_spacing=”40″ layout=”large” class=”” id=””][/blog][fusion_text]

نمایشگاه و سمینارها

نمایشگاه

نمایشگاه ها اتفاقی بود که در دنیای مدرن رخ داد. نمایشگاه ها در قرن نوزدهم با توجه به تولید زیاد برای نمایش محصولات ظهور پیدا کرد.

نمایشگاه ها مکانی می باشند که در آن تولید کنندگان و فروشندگان بدون واسطه ای به صورت حضوری با مخاطبان خود ارتباط برقرار می کنند. در کل می توان گفت نمایشگاه ها مکانی برای عرضه می باشند یا به گونه ای دیگر مکانی که در آن کالاها، لوازم الکترونیکی، اشیاء صنعتی و محصولات مختلف کسب و کارها را به نمایش گذاشته می شود. نمایشگاه ها هم می تواند مکانی برای خریداری هم می تواند مکانی برای آشنایی محصولات و هنرها باشد.

سمینار

از نظر لغوی سمینار جلسه ای می باشد که یک سری افراد گرد هم می آیند و سخنرانی هایی در مورد موضوعی خاصی صورت می پذیرد. به طور کلی در سمینار ها اگر فردی تحقیقی را در یک علم انجام داده باشد و آن را برای گروهی بازگو نمایند سمینار تشکیل داده است.

امروزه واژه سمینارها، نمایشگاه ها، همایش ها به دلیل نیاز افراد به وفور شنیده می شود به همین دلیل فعالیت های گسترده ای در این زمینه صورت پذیرفته است.

سندباد به عنوان یکی از برترین سایت ها در دنیای تجارت الکترونیک فعالیت های مختلفی انجام داده است از این فعالیت های سندباد می توان به خرید و فروش بی واسطه، تهاتر، دانش بنیان، سمینار ها و نمایشگاه ها و… اشاره نموده است.

سندباد؛ سمینارها، نمایشگاه و همایش های که شرکت نموده است را در مجله سندباد به حضور کاربران و مراجعه کنندگان خود رسانده است. با مراجعه به مجله سندباد می توانید از نمایشگاه و سمینار های سندباد و نیز برترین مقالات و اخبار ها آگاه شوید.

[/fusion_text][/fullwidth]