نرخ جدید سود تسهیلات امسال محقق نمی شود

0
71
نرخ جدید سود تسهیلات امسال محقق نمی شود

درخواست رئیس سازمان از صنعتگران برای تعیین تکلیف تسهیلات مصوب

 محمدرضا مس فروش: نباید منتظر یارانه سود تسهیلات باشیم و ثبت شدگان در سایت بهین یاب که به بانکها معرفی شده اند بهتر است هرچه زودتر برای تعیین تکلیف تسهیلات خود با نرخ سود مصوب مراجعه کنند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران هشدار داد: صنعتگران نیازمند به تسهیلات مصوب، در انتظار کاهش نرخ سود تسهیلات نباشند!

محمدرضا مس فروش در گردهمایی صاحبان صنعت و مسئولان شهرستان پاکدشت با اعلام این مطلب یادآور شد: ایراد و گلایه برخی متقاضیان تسهیلات برای واحدهای کوچک و متوسط در مورد کاهش نرخ سود تسهیلات و تعدیل این نرخ امسال محقق نخواهد شد.

وی اضافه کرد: نباید منتظر یارانه سود تسهیلات باشیم و ثبت شدگان در سایت بهین یاب که به بانکها معرفی شده اند بهتر است هرچه زودتر برای تعیین تکلیف تسهیلات خود با نرخ سود مصوب مراجعه کنند.

مس فروش با اشاره به توجیه برخی صنعتگران دیگر که در انتظار سود تسهیلات تا سقف 14 الی 15 درصد هستند گفت: دولت و بانک مرکزی این توجیه را ندارند و پرداخت تسهیلات با این بهره ها فعلا در دستور کار نیست.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران ادامه داد: بنده با سابقه بیش از 3 دهه در صنعت و معدن کشور پیشنهاد می کنم صنعتگران متقاضی تسهیلات که ثبت نام کرده اند و یا صنعتگرانی که در انتظار گشایش مجدد سایت تسهیلات هستند به همین اعتباری مصوب بسنده کنند و بلاتکلیف نماندند.

وی گفت: چنانچه تا پایان امسال سود تسهیلات تغییر پیدا کند قطعا ما بانکها را متقاعد به بازپرداخت نرخ سود جدید خواهیم کرد.

منبع:سندباد

ارسال یک دیدگاه