مسابقه تلگرامی سندباد

mosabeghe-eslayder

سندباد سبک جدید کسب و کار

در جهانی که زندگی میکنیم با توجه به پیشرفت تکنولوژی، برای انجام کارهای خویش سعی میکنیم آنها را با سرعت بیشتر و صرف زمان کمتری انجام دهیم.

سایت سندباد به عنوان بزرگترین سایت تجارت الکترونیک بخشی از این خواسته ی ما را پوشش میدهد. ما در سایت سندباد به معرفی کسب و کارهای مختلف به یکدیگر می پردازیم. سایت سندباد به عنوان یک سایت  B2Bارتباط آسان کسب و کارها را با هم فراهم می نماید. سایت سندباد بیانگر آنست که با دسترسی به اینترنت می توان کسب و کار خویش را حتی در اوقات استراحت، سفر و … نیز بدون هیچ وقفه ای انجام داد. سایت سندباد سبک جدیدی از کسب و کار را به ما نشان میدهد که با کمک آن بستری آسان برای صادرات و واردات محصولات کسب و کارهای مختلف را ارائه میدهد.

برخی از ما خواهان آن هستیم که در مورد کسب و کار و شغل خویش تبلیغاتی برای عموم داشته باشیم و همچنین برای محصولات کسب و کارمان بازایابی خوبی ارائه دهیم . میتوانیم از طریق سایت سندباد با تبلیغات و بازاریابی اینترنتی، درآمد مناسبی در حیطه ی کاری خویش کسب نماییم.

از جمله پیشنهادات سندباد برای تحقق این اهداف ، بکارگیری روش های زیر میباشد:

سایت سندباد با طراحی مسابقه ای اینترنتی بستری جهت آشنایی بیشتر با موارد ذکر شده برای کاربران و علاقمندان به دنیای اینترنت فراهم نموده است.

***  توجه :

  • در پایان هر هفته نتایج مسابقه از طریق کانال تلگرام اطلاع رسانی خواهد شد.
  • همچنین میتوانید نتایج مسابقه را نیز در همین سایت مشاهده نمایید.

لطفا جهت شرکت در مسابقه فرم زیر را تکمیل نمایید :

موضوع مسابقه :
یک جمله یا متنی در خصوص عبارات ذکر شده به همراه کلمه "سندباد" در یکی از جداول زیر بنویسید.

تبلیغات اینترنتی + سندباد

بازاریابی اینترنتی+ سندباد

بازاریابی هوشمند+ سندباد

تبلیغات B2B+ سندباد

تبلیغات آسان + سندباد


مشاهده لیست نظرات