مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران مطرح کرد: دولتی بودن بخش های تولیدی و صنعتی نمی توانند تامین کننده منافع ملی باشد

0
40
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران مطرح کرد: دولتی بودن بخش های تولیدی و صنعتی نمی توانند تامین کننده منافع ملی باشد

نشست اعضاء هیئت مدیره انجمن های صنفی و کانون انجمن های صنفی استان تهران با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، حاتم شاکرمی با ابراز خرسندی از حضور مسئولین و اعضاء هیئت مدیره انجمن های صنفی و کانون انجمن های صنفی استان تهران، در  این اداره کل گفت: نظر به اینکه هدف همه ما رسیدن به کیفیت و نتیجه مطلوب کار است به تناسب اختیارات و شرح وظایف این تشکلات طبق اساسنامه مربوطه می توانند با گستردگی فعالیت خود نقش مهم و پر رنگ تری را به عنوان شرکای اجتماعی ما در ایجاد وحدت، مودت و همدلی بین خود و مراجع تصمیم ساز و تصمیم گیر این اداره کل ایجاد نمایند.

وی  با اشاره به اینکه دولتی بودن بخش های تولیدی و صنعتی نمی توانند تامین کننده منافع ملی باشد، اظهار داشت: انتظار می رود انجمن صنفی و کانونهای استانی و عالی در بهبود فضای کسب و کار جامعه کمک و مساعدت بیشتری داشته باشند.

نامبرده با توجه به نقطه نظرات اعضاء هیئت مدیره حاضر در این نشست آمادگی خود و همکارانش را در جهت ارتقاء جایگاه این تشکلات در چارچوب قانون اعلام نمود و افزود: در مورد فعالیتهای صنفی باید به جایگاه کانون انجمن صنفی احترام بگذاریم.

 ایشان در ادامه گفت: ما بر اساس قانون با کانون انجمن صنفی استان تهران همکاری داشته و در چارچوب اساسنامه و قانون از این عزیزان انتظار داریم تا به تناسب موضوعات و وظابف با برگزاری نشست های مستمر تخصصی با حضور نمایندگان متخصص صنف، کانون و این اداره کل و وزارت متبوع از بروز آسیب ها جلوگیری نمایند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران کاری را ارزشمند تلقی کرد که انجام آن بخاطر دیگران و رضای خداوند متعال باشد و در ادامه افزود: آنهایی که نامشان در تاریخ ماندگار شده است، کسانی هستند که به دیگران خدمت کرده اند و خدمات گیرندگان از آنها راضی بوده اند.

شاکرمی استان تهران را الگوی کشور برشمرد و گفت : ما در در برابر عملکرد خود، حوزه استان تهران و کل کشور مسئول هستیم زیرا این استان از نظر فعالیت تشکلات کارگری و کارفرمایی ویترین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.

وی  متذکر شد : ما باید به تصمیم های خودمان احترام بگذاریم زیرا در غیر این صورت اولین متضرر خودمان خواهیم بود. شما و ما یک مجموعه و شریک اجتماعی هستیم که برای رسیدن به هدف مشترک در مسیری هم سو و با نقطه نظرات مشترک باید با کار کارشناسی مشکلات را برطرف نماییم.

شاکرمی بر فراگیری-مقبولیت-مراقبت و قانونمندی کانون انجمن های صنفی استان تهران نیز تاکید کرد و افزود: به شرط اینکه کانون انجمن های صنفی هم در مسیر فعالیت قانون را رعایت نمایند ما آماده واگذاری امور غیر حکومتی مراحل آموزش به پیمانکاران و تایید صلاحیت به آنها می باشیم.

منبع : سندباد

ارسال یک دیدگاه