صادر کنندگان را زمین نزنید!

0
87
صادر کنندگان را زمین نزنید!

گلایه مدیر عامل گروه صنعتی لوله گستر خادمی صادر کننده  برتر استان تهران از برخی ارگانها

محمد رضا خادمی: در حال حاضر این برند فعال صادراتی با تامین ماشین آلات مدرن و روز دنیا، نیازمند فوری زمین برای احداث فضای مسقف جدید است اما شهرداری منطقه در این مسیر سنگ اندازی می کند

 شركت لوله‌گستر خادمي يكي از صادركنندگان برتر سال 95-94 استان تهران است كه برای چندمین بار به واسطه عملكردش در اين حوزه مورد تقدير قرار گرفته است.

محمد رضا خادمی مديرعامل شرکت لوله‌گستر خادمي در حاشیه بازدید محمدرضا مس فروش رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران و سلیمان پور فرماندار شهرستان بهارستان از خطوط تولیدی این شرکت،طي اظهاراتي به مناسبت معرفي اين شركت به عنوان صادركننده برتر استان تهران توضيحاتي ارائه داد.

اين شركت كه نزديك به سه دهه سابقه دارد يكي از بزرگترين توليدكنندگان لوله و اتصالات پلي‌اتيلني و پی وی سی (پوليكايي) است كه با در اختيار  داشتن نيروي انساني متخصص، ماشين‌آلات مدرن و استفاده از دانش روز دنيا به يكي از بازيگران مطرح در بازار اين محصولات تبديل شده است.

در 2 هکتار زمین تاسيسات توليدي اين شركت در شهرك صنعتي قلعه‌مير بهارستان که حدود 6 هزار متر مربع آن مسقف است سعي شده از جديدترين ماشين‌آلات در اين صنعت استفاده شود و يكي از برنامه‌هاي هميشگي شركت تامين ماشين‌آلات نو ،و احداث 2 هزار متر مربع سالن جدید است.

در همين راستا، سه دستگاه ماشين جدیداز چين خريداري شده كه در مرحله نصب است و با راه‌اندازي اين ماشين‌آلات بستر مناسب براي ايجاد 60 فرصت شغلي جديد در شركت ايجاد مي‌شود. ,واین رویه با برنا مه کلان موجود دراین گروه صنعتی با در نظر گرفتن نگرشهای مقا م معظم رهبری در نیل به دستیابی اهداف اقتصاد مقاومتی اقتصادی مولد و درونزا با استفاده از دید گاه مدیریتی براقتصاد دانش بنیان و تولید باکیفیت و اشتغالزایی در این گروه بصورت بهبود مستمر ادامه دار می باشد.و سالیانه بر افزایش ایجاد فرصت جدید شغلی تاکید شده است.

در حال حاضر در لوله‌گستر خادمي که حدود 100 نفر پرسنل دارد  انواع لوله و اتصالات UPVC از سايز 20 الي 400 ميليمتر و لوله‌هاي پلي‌اتيلني از سايز 16 تا 630 ميليمترتحت برندهاي متعددي توليد مي‌شود.

اهتمام جدي به كيفيت در اين واحد موجب شده با دريافت استانداردهاي سیستم مدیریت کیفیت متعددي چون ISO/IEC17025 وISO10002,ISO9001 ,ISO18001, ISO14001  و استاندارد HSE ms  , و استاندارد های محصولی از اداره استاندارد و استاندارد CE جهت صادرات به اروپا  كه گواهي بر كيفيت محصول و مشتری مداری اين شركت است افتخاراتي چون تنديس طلايي كيفيت سال 90، تنديس واحد نمونه استاندارد در همان سال و تنها دارنده جایزه ملی کیفیت در سطح گواهینامه سه ستاره  در صنعت پلاستیک و چندین , چند لوح و تنديس ديگر به دست آيد.

به گفته خادمی يكي از جدي‌ترين مشكلات لوله‌گستر خادمي عدم همكاري و حتي سنگ‌اندازي برخی ارگانهای خدماتی و محلي در روند توسعه شركت است.

به طور طبيعي با تامين ماشين‌آلات جديد به فضاي مسقف بيشتري نياز است اما متاسفانه شهرداري  منطقه همكاري لازم در اين زمينه را ندارد.

اين مساله موجب شده روند توسعه شركت با اخلال مواجه شود و بخش قابل توجهي از انرژي مديران شركت به جاي كار و توسعه صرف حل و فصل اين گونه مسايل شود.

خادمي با تاكيد بر اين كه حركت به سوي استفاده از فناوري‌هاي نوين در صنعت لوله و اتصالات و تبديل شركت به يك مجموعه دانش بنيان با جديت در لوله‌گستر خادمي دنبال مي‌شود از تمركز همزمان بر توسعه بازارهاي خارجي نيز به عنوان يكي از سياست‌هاي اصلي شركت ياد مي‌كند.

اين سياست موجب شده محصولات اين واحد به طيف وسيعي از بازارهاي منطقه‌اي صادر شود و علاوه بر ارزآوري براي كشور بابي جديد به روي شركت بگشايد.

لوله‌گستر خادمي به پاس همين رويكرد به عنوان صادركننده برتر سال 95-94 استان تهران  انتخاب شده و به دريافت لوح تقدير و تنديس نايل آمد.

صادر کنندگان را زمین نزنید!1

صادر کنندگان را زمین نزنید!2

صادر کنندگان را زمین نزنید!3

صادر کنندگان را زمین نزنید!4

صادر کنندگان را زمین نزنید!5

صادر کنندگان را زمین نزنید!6

صادر کنندگان را زمین نزنید!7

صادر کنندگان را زمین نزنید!8

صادر کنندگان را زمین نزنید!9

صادر کنندگان را زمین نزنید!10

صادر کنندگان را زمین نزنید!11

صادر کنندگان را زمین نزنید!12

صادر کنندگان را زمین نزنید!13

صادر کنندگان را زمین نزنید!14

صادر کنندگان را زمین نزنید!15

صادر کنندگان را زمین نزنید!16

منبع: سندباد

ارسال یک دیدگاه