گلایه مدیر عامل گروه صنعتی لوله گستر خادمی صادر کننده  برتر استان تهران از برخی ارگانها

محمد رضا خادمی: در حال حاضر این برند فعال صادراتی با تامین ماشین آلات مدرن و روز دنیا، نیازمند فوری زمین برای احداث فضای مسقف جدید است اما شهرداری منطقه در این مسیر سنگ اندازی می کند

 شرکت لوله‌گستر خادمی یکی از صادرکنندگان برتر سال ۹۵-۹۴ استان تهران است که برای چندمین بار به واسطه عملکردش در این حوزه مورد تقدیر قرار گرفته است.

محمد رضا خادمی مدیرعامل شرکت لوله‌گستر خادمی در حاشیه بازدید محمدرضا مس فروش رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران و سلیمان پور فرماندار شهرستان بهارستان از خطوط تولیدی این شرکت،طی اظهاراتی به مناسبت معرفی این شرکت به عنوان صادرکننده برتر استان تهران توضیحاتی ارائه داد.

این شرکت که نزدیک به سه دهه سابقه دارد یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی‌اتیلنی و پی وی سی (پولیکایی) است که با در اختیار  داشتن نیروی انسانی متخصص، ماشین‌آلات مدرن و استفاده از دانش روز دنیا به یکی از بازیگران مطرح در بازار این محصولات تبدیل شده است.

در ۲ هکتار زمین تاسیسات تولیدی این شرکت در شهرک صنعتی قلعه‌میر بهارستان که حدود ۶ هزار متر مربع آن مسقف است سعی شده از جدیدترین ماشین‌آلات در این صنعت استفاده شود و یکی از برنامه‌های همیشگی شرکت تامین ماشین‌آلات نو ،و احداث ۲ هزار متر مربع سالن جدید است.

در همین راستا، سه دستگاه ماشین جدیداز چین خریداری شده که در مرحله نصب است و با راه‌اندازی این ماشین‌آلات بستر مناسب برای ایجاد ۶۰ فرصت شغلی جدید در شرکت ایجاد می‌شود. ,واین رویه با برنا مه کلان موجود دراین گروه صنعتی با در نظر گرفتن نگرشهای مقا م معظم رهبری در نیل به دستیابی اهداف اقتصاد مقاومتی اقتصادی مولد و درونزا با استفاده از دید گاه مدیریتی براقتصاد دانش بنیان و تولید باکیفیت و اشتغالزایی در این گروه بصورت بهبود مستمر ادامه دار می باشد.و سالیانه بر افزایش ایجاد فرصت جدید شغلی تاکید شده است.

در حال حاضر در لوله‌گستر خادمی که حدود ۱۰۰ نفر پرسنل دارد  انواع لوله و اتصالات UPVC از سایز ۲۰ الی ۴۰۰ میلیمتر و لوله‌های پلی‌اتیلنی از سایز ۱۶ تا ۶۳۰ میلیمترتحت برندهای متعددی تولید می‌شود.

اهتمام جدی به کیفیت در این واحد موجب شده با دریافت استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت متعددی چون ISO/IEC17025 وISO10002,ISO9001 ,ISO18001, ISO14001  و استاندارد HSE ms  , و استاندارد های محصولی از اداره استاندارد و استاندارد CE جهت صادرات به اروپا  که گواهی بر کیفیت محصول و مشتری مداری این شرکت است افتخاراتی چون تندیس طلایی کیفیت سال ۹۰، تندیس واحد نمونه استاندارد در همان سال و تنها دارنده جایزه ملی کیفیت در سطح گواهینامه سه ستاره  در صنعت پلاستیک و چندین , چند لوح و تندیس دیگر به دست آید.

به گفته خادمی یکی از جدی‌ترین مشکلات لوله‌گستر خادمی عدم همکاری و حتی سنگ‌اندازی برخی ارگانهای خدماتی و محلی در روند توسعه شرکت است.

به طور طبیعی با تامین ماشین‌آلات جدید به فضای مسقف بیشتری نیاز است اما متاسفانه شهرداری  منطقه همکاری لازم در این زمینه را ندارد.

این مساله موجب شده روند توسعه شرکت با اخلال مواجه شود و بخش قابل توجهی از انرژی مدیران شرکت به جای کار و توسعه صرف حل و فصل این گونه مسایل شود.

خادمی با تاکید بر این که حرکت به سوی استفاده از فناوری‌های نوین در صنعت لوله و اتصالات و تبدیل شرکت به یک مجموعه دانش بنیان با جدیت در لوله‌گستر خادمی دنبال می‌شود از تمرکز همزمان بر توسعه بازارهای خارجی نیز به عنوان یکی از سیاست‌های اصلی شرکت یاد می‌کند.

این سیاست موجب شده محصولات این واحد به طیف وسیعی از بازارهای منطقه‌ای صادر شود و علاوه بر ارزآوری برای کشور بابی جدید به روی شرکت بگشاید.

لوله‌گستر خادمی به پاس همین رویکرد به عنوان صادرکننده برتر سال ۹۵-۹۴ استان تهران  انتخاب شده و به دریافت لوح تقدیر و تندیس نایل آمد.

صادر کنندگان را زمین نزنید!1

صادر کنندگان را زمین نزنید!2

صادر کنندگان را زمین نزنید!3

صادر کنندگان را زمین نزنید!4

صادر کنندگان را زمین نزنید!5

صادر کنندگان را زمین نزنید!6

صادر کنندگان را زمین نزنید!7

صادر کنندگان را زمین نزنید!8

صادر کنندگان را زمین نزنید!9

صادر کنندگان را زمین نزنید!10

صادر کنندگان را زمین نزنید!11

صادر کنندگان را زمین نزنید!12

صادر کنندگان را زمین نزنید!13

صادر کنندگان را زمین نزنید!14

صادر کنندگان را زمین نزنید!15

صادر کنندگان را زمین نزنید!16

منبع: سندباد