صادرات به بازار روسیه را پایدار کنیم

0
56

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در نشست توجیهی فعالان اقتصادی و صنعتی استان برای حضور در بازدید روسیه در استانداری تهران گفت: واحدهای صنعتی، تجاری و بازرگانان باید از این فرصت مغتنم برای ارائه توانمندهای صادراتی خود نهایت استفاده را ببرند.

افشار فتح الهی پیشنهاد کرد: ارائه اطلاعات کامل و دقیق از محصولات تولیدکنندگان شرکت ها ترجیحا به زبان روسی همراه با کاتالوگ و معرفی نامه های لازم برای تولیدکنندگان تجار و بازرگانان اعزامی به روسیه در قالب هیات اقتصادی استان تهران الزامی است.

وی افزود: حضور در جمع هیات اقتصادی و بازرگانی استان تهران در سفر آذرماه به روسیه، نیاز به معرفی ، تداوم و پایداری صادرکنندگان عزیز و تبلیغات وسیع دارد.

نامبرده در ادامه با اشاره به ذائقه و توجه مردم آن کشور به کالاهای خاص ایرانی، خواستار تمرکز و دقت عمل صادرکنندگان استان تهران در این خصوص شد.

فتح الهی همچنین با اظهار امیدواری نسبت به ادامه این روند در برنامه ریزی های بعدی و نتایج مثبت آن گفت: این سفر می تواند مقدمه کارهای بزرگتری از سوی صادرکنندگان باشد به شرط آنکه در معرفی و ارائه محصولات خود با هوشیاری عمل کنیم.

منبع:سندباد

ارسال یک دیدگاه