شرکت تهران گوار

0
66
تهران گوار

در باره شرکت تهران گوار

شرکت صنایع غذایی و آشامیدنی تهران گوار در سال 1382 تاسیس و برای راه اندازی خطوط تولید عصاره مالت و ماءالشعیر بدون الکل در ایران مطالعه خود را با گروه‌های متخصص در داخل و خارج کشور آغاز کرد.

پس از گذراندن فاز مطالعاتی، پروژه ساخت کارخانه در سال 1384 در کیلومتر 20 جاده فیروزکوه–تهران به صورت Turn Key توسط شرکت کرونس (KRONES) آلمان، بزرگترین شرکت فعال در زمینه ساخت ماشین آلات فرآوری عصاره مالت و ماءالشعیر و خطوط پرکن و بسته بندی آغاز شد و در سال 1388 به بهره برداری رسید.

این شرکت در ادامه فعالیت خود، با رصد دقیق امر تولید و بررسی نیاز کارخانجات داخل کشور به واردات عصاره مالت با بهره‌گیری از توان تولیدی و ظرفیت‌های موجود نسبت به تکمیل تجهیزات و ماشین آلات تغلیظ و خطوط استرلیزاسیون و بسته‌بندی اسپتیک توسط روسی (ROSSI) ایتالیا اقدام کرد، که در سال 1392 با دستیابی به دانش فنی تولید عصاره مالت شفاف و غیر شفاف جهت مصرف در صنایع نوشیدنی و غذایی، نیاز کشور را پاسخگو است.

ما افتخار داریم به عنوان بزرگترین واحد تولیدی ماءالشعیر بدون الکل و عصاره مالت در خاورمیانه و با به کارگیری پیشرفته‌ترین تجهیزات و امکانات به روش منحصر به فرد در فرآیند تولید عصاره مالت و ماءالشعیر بدون الکل و با احساس مسئولیت نسبت به رشد فرهنگ مصرف نوشیدنی‌ها در مسیر تندرستی بیشتر مصرف کنندگان قدم برمی‌داریم.

خط مشی تهران گوار

امروزه در عرصه رقابت بازار خوراکی‌ها و نوشیدنی‌ها ، زیبایی بسته بندی و تاکید بیش از حد بر عطر و طعم متاسفانه بسیار فراتر از نگاه به سلامتی و تندرستی مصرف کنندگان مورد توجه قرار گرفته است . شرکت تهران گوار با اعتقاد به این اصل که نهایتا توجه مصرف کنندگان به سلامتی، عامل اصلی انتخاب نوع نوشیدنی آنها خواهد بود، نسبت به تولید ماءالشعیر به عنوان نوشیدنی سالم که می‌بایست بر پایه استفاده از مواد طبیعی و بدون نگهدارنده‌ها با خواص استثنایی دانه مالت باشد، در مسیر رشد آگاهی مردم و توسعه فرهنگ سالم سازی جامعه و بهداشت تغذیه اقدام کرده است.

مدیرعامل شرکت تهران گوار : جناب آقای مسعود نجفی اصل

زمینه فعالیت : تولید کننده انواع نوشیدنی

پروفایل شرکت تهران گوار در سایت سندباد

ارسال یک دیدگاه