سرمایه گذاران در اولین ایستگاه سوار شدند

0
47

دغدغه ها و تردید را از خود دور کنید

 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران: نرخ رشد کشور سیر صعودی دارد و بخشی از مشکلات نشات گرفته از سلیقه هاست

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در نشستی با اعضاء هیات مدیره یک برند تجاری فعال در صنعت خودرو گفت: نرخ رشد در حال حاضر در کشور سیر صعودی دارد و تورم هم تا حدود زیادی مهار شده است.

محمدرضا مس فروش بیان کرد: آرامش و شرایط برای سرمایه گذاری و بهبود اقتصادی کشور در حال افزایش است و البته مشکلاتی هم وجود دارد که بخشی از آن نشات گرفته از سلیقه ها است.

وی با اشاره به پدیدار شدن طلیعه رشد سرمایه گذاری ها به ویژه در حوزه های تولید و بازرگانی خاطر نشان ساخت: اگرچه این روند رشد کند است، اما رو به جلو حرکت می کند و چشم انداز خوبی دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران ادامه داد: سرمایه گذاران نباید مردد باشند و اگر مجوزی گرفته اند و در حالت صبر و انتظار هستند باید در اولین ایستگاه سوار واگن شوند و انتظار و دغدغه ها را از خود دور کنند!

مس فروش گفت: پیامدهای مثبت شدن رشد اقتصادی در گفته ها و سخنان همه مسئولان و مقامات عالی کشور ملاحظه می شود و نشانه های مثبت تر آن خاج شدن ارزهای تخصیص یافته به برخی کالاها در مسیر تک نرخی شدن ارز است.

براساس اظهارات این مقام صنعتی و تجاری کشور، بنده هم موافقم که حذف کالاها و تعرفه ها از شمول ارزی برای تحقق اهداف دولت اگر یک باره انجام شود ثبات بازار را بیشتر می کند.

 منبع:سندباد

ارسال یک دیدگاه