رئيس هيأت مديره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران: رشد کشور با تکیه بر توان داخلی محقق می‌شود

0
62
درسهاي كسب و كار در پرواز1

رئيس هيأت مديره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران گفت: رشد اقتصادی بر اساس تکیه بر توانمندی و توانایی داخلی کشور محقق می‌شود و این امر ثبات را برای کشور به ارمغان خواهد آورد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي تهران، محمدرضا قاهری‌بدر در اولین نشست تخصصی “نگاه به توسعه پایدار شهرستان قرچک با حضور مديركل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران، فرماندار و جمعي از مسئولان محلي شهرستان قرچك برگزار شد، با اشاره به ضرورت تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اظهار كرد: اقتصاد مقاومتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و این اقتصاد سبب استحکام کشور در برابر بحران‌ها خواهد شد.

وي با اشاره به ضرورت توجه به ظرفیت‌های داخلی کشور در حوزه اقتصادی افزود: رشد اقتصادی بر اساس تکیه بر توانمندی و توانایی داخلی کشور محقق می‌شود و این امر ثبات را برای کشور به ارمغان خواهد آورد.

رئيس هيأت مديره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران یادآور شد: توجه به اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توانمندی داخلی موجب می‌شود تا اقتصاد کشور آسیب ناپذیر شود.

قاهري‌بدر وحدت و انسجام را برای پیشرفت و توسعه کشور بسیار مهم قلمداد کرد و ادامه داد: وحدت و انسجام افراد جامعه می‌تواند در رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده بسیار مؤثر باشد.

وی در ادامه این نشست، راهکارهایی را برای توسعه پایدار در شهرستان‌های اقماری استان تهران، از جمله قرچک ارائه داد.

منبع : سندباد

ارسال یک دیدگاه