خدمات رسانی تعاونی برتر مصرف کارکنان پارچین به 2 هزار عضو تعاونی

0
111
خدمات رسانی تعاونی برتر مصرف کارکنان پارچین به 2 هزار عضو تعاونی

شرایط و ویژگی های یک تعاونی موفق را  بشناسید

خدمات دهی، خرید و فروش کالا و اقلام، تهیه جهیزیه و مایحتاج خانواده های عضو از اهم اهداف و برنامه های تعاونی مصرف  کارکنان پارچین است.

به گزارش خبرنگار ما، شرکت تعاونی مصرف کارکنان پارچین دارای  حدود 2 هزار عضو است که 1100 نفر آنها عضو فعال می باشد ، از این تعداد 700 نفر بازنشسته وزارت دفاع است.

ابراهیم ریحانی پور مدیرعامل شرکت تعاونی مصرف کارکنان پارچین و یکی از واحدهای برتر تعاونیهای استان تهران در سال 95 در گفت و گویی با بیان این مطلب افزود: این شرکت تعاونی در حال حاضر در زمینی به مساحت 400 متر با هزینه حدود 250 میلیون تومان فروشگاه خود را بازسازی و دایر نموده است.

به گفته وی، این تعاونی زیر نظر سازمان صنایع دفاع فعالیت می کند و کارمندان آن همگی سهامدار هستند.

براساس این گزارش، تعاونی مصرف کارکنان پارچین در سال 1337 به هدف خدمت رسانی به قشر کارمندان خود تاسیس شد و تاکنون با سربلندی تمامی اهداف و برنامه های خود را پیش برده است.

مدیرعامل تعاونی مصرف کارکنان پارچین در ادامه این  گفت و گو اظهار داشت: خدمات شرکت تعاونی شامل جهیزیه، لوازم خانگی صوتی و تصویری و سایر کالاهای اساسی خانوارها است که با نازل ترین قیمت به آنها  عرضه می شود .

براساس اظهارات این مدیرعامل، در بخش خدمات هم به علت گستردگی توزیع آن ، خودمان قادر به انجام نیستیم . بنابراین این کالاها شامل انواع پوشاک، مبلمان، خدمات اتومبیل، خدمات گردشگری و زیارتی و … را به شرکتهایی واگذار نموده ایم و با آنها قرارداد داریم تا پکیج خدمات دهی خود را به صورت کامل در اختیار اعضاء قرار دهند.

ریحانی پور ادامه داد: تهیه کالا ها از اتحادیه سراسری کارکنان دولت (اسکاد) می باشد و تعاونی مصرف کارکنان پارچین زیر نظر اتحادیه سراسری کارکنان دولت (اسکاد) فعالیت می کند.

قابل ذکر است شرکت تعاونی مصرف کارکنان پارچین در ابتدای تاسیس با حدود 400 نفر عضو شروع به کار نمود که به مرور زمان این تعداد اعضا افزایش یافت و تمامی کارکنان در همه سطوح را سهامداران تعاونی تشکیل داده اند.

مدیرعامل شرکت تعاونی مصرف کاکنان پارچین با اشاره به اینکه خدمات دهی به تمام صنایع همجوار جزو مزایای این تعاونی می باشد انتخاب این تعاونی به عنوان تعاونی برتر را امری مبارک دانسته و از این بابت ابراز خشنودی کرد.

در پایان باید یادآور شد، از شاخص های این تعاونی، صرفاً انجام فروش کالا و مواد غذایی وگستردگی خدمات و فروش اقساطی و قبول کسر از حقوق از کارمندان صنایع دفاع را عاملی تسهیل کننده برای اعضاء دانست.

خدمات رسانی تعاونی برتر مصرف کارکنان پارچین به 2 هزار عضو تعاونی1

منبع: سندباد

ارسال یک دیدگاه