خبرهای خوش برای واحدهای تولیدی مشکل دار

0
63

برنامه بازدید های مشترک مسئولان سازمان صنعت ،معدن وتجارت و اداره کل محیط زیست استان تهران در دست اقدام است

برای اولین بار در استان تهران مسوولان سازمان صنعت، معدن و تجارت و اداره کل محیط زیست استان تهران برنامه بازدید مشترک از واحدهای تولیدی استان را آغاز کردند.

معاون امور صنایع سازمان صنعت،معدن وتجارت استان تهران با اعلام این خبر گفت انجام این برنامه با هدف ارزیابی عملکرد زیست محیطی واحد های تولیدی استان تهران است.

 افشار فتح الهی در ادامه افزود:مسائل زیست محیطی یکی از مهم ترین بحث ها برای کمک به واحد های تولیدی است که اگر به درستی مورد توجه قرار نگیرد مشکلات جدی برای واحد های ذیربط ایجاد می شود.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی برای بازدیدهای مشترک یکی از این  راه حل ها است متذکر شد دوستان و همکاران ما در محیط زیست استان تهران نیز با این برنامه ریزی موافق هستندو آمادگی خود را برای آغاز این برنامه اعلام کرده اند .

فتح الهی مواردی چون تصمیم گیری مشترک برای واحد ها و رفع اختلاف نظر ها را از جمله امتیازات این بازدیدها برشمرد وگفت با توافق و هماهنگی طرفین دیگر در آینده شاهد بروز مشکلات زیست محیطی برای واحد های تولیدی نخواهیم بود.

معاون امور صنایع سازمان صنعت،معدن وتجارت استان تهران اظهار امیداری کرد که از هفته اینده بازدیدهای مشترک بین این دو ارگان آغاز شود.

منبع : سندباد

ارسال یک دیدگاه