برندها ی حامی استان تهران در خدمت صنایع نوین

0
94
برندها ی حامی استان تهران در خدمت صنایع نوین

در سمینار آموزشی اهمیت و فرایند ثبت ملی و بین المللی نشان تجاری ( برند) از  10واحد شاخص صنایع مختلف تجلیل شد

افشار فتح الهی معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران:برای احیاء و رونق تولید در استان تهران تا کنون به 300 واحد تولیدی تسهیلات مصوب پرداخت شده است.

هدف ما از برگزاری دوره های متوالی سمینار آموزشی اهمیت و فرایند ثبت ملی و بین المللی نشان تجاری ( برند) آشنایی صنعتگران ما با دانش روز بازاریابی و تجارت و برندینگ است.

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در گفت و گو به مناسبت برگزاری این سمینار در هفته پژوهش و فناوری با بیان مطلب فوق تصریح کرد: اولین قدم در این خصوص ایجاد پل ارتباطی تولیدکنندگان معتبر ( برند) با حوزه های علمی و دانشگاهی است.

افشار فتح الهی در ادامه گفت: هدف بعدی ما استفاده موثر از تجارب مفید و تبادل نظر تولیدکنندگان و انتقال این تجربیات با یکدیگر است.

وی سپس با اشاره به ضرورت پرکردن فاصله و خلاء ناشی از برندسازی و علامت تجاری در برخی از واحدهای تولیدی استان گفت: برگزاری سمینار آموزشی فوق برای کم کردن فاصله مورد اشاره و کارسازی در زمینه واحدهای معتبر و مشتاق انجام گرفته است.

فتح الهی همچنین با نام بردن از تعدادی از برندهای صنایع مختلف استان تهران که با تلاش و جدیت در برندسازی لوح تقدیر دریافت کرده اند اظهار داشت: در مجموع 12 برند خوشنام و معتبر استان تهران مورد سپاس ویژه قرار گرفتند که این خود الگو و  مشوقی برای سایر برندها در آینده است.

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در پاسخ به این سوال که برندسازی در استان تهران تا چه حد پیشرفت داشته است گفت: شاید بیش از 30 درصد صنایع استان واجد شرایط علامت نشان تجاری ( برند) هستند ولی تلاش دارین با توجه به فرایندی که سال قبل در مورد صدور مجوز و استقرار واحدهای دانش بنیان ( های تک) صورت گرفته است این تعداد برندها را منطبق با ارزشیابی های انجام شده در حوزه های علمی و دانشگاهی تقویت کرده و افزایش دهیم.

در مورد نحوه حمایت و ارائه مشوق ها به برندهای استان تهران فتح الهی تاکید کرد: عمده حمایت ما از این برندها مقدم دانستن آنها در امتیازگیری و ارائه مشوق ها از جمله کمک به رفع نقدینگی آنها در قالب تسهیلات مصوب است.

در این زمینه وی خاطر نشان ساخت: در استان تهران برای احیاء و رونق تولید طی 9 ماه گذشته به بیش از 300 واحد صنعتی تسهیلات بانکی از محل اعتبارات مصوب پرداخت شده و برای 900 واحد تولیدی دیگر هم از محل منابع داخلی بانک ها با هدف تقویت بنگاههای کوچک و متوسط تسهیلات مناسب ارائه شده است.

برندها ی حامی استان تهران در خدمت صنایع نوین11
شرکت آسفالت پارس دماوند
برندها ی حامی استان تهران در خدمت صنایع نوین6
شرکت صنایع شیمیایی آبادگران
برندها ی حامی استان تهران در خدمت صنایع نوین7
شرکت دمنده
برندها ی حامی استان تهران در خدمت صنایع نوین8
شرکت فردوس کاران امید(ایلیا استیل)
برندها ی حامی استان تهران در خدمت صنایع نوین9
شرکت کارتن توحید
برندها ی حامی استان تهران در خدمت صنایع نوین10
شرکت کیان تایر
برندها ی حامی استان تهران در خدمت صنایع نوین1
شرکت صنایع فلزی متکو پارس
برندها ی حامی استان تهران در خدمت صنایع نوین2
شرکت توربو کمپرسور نفتotc
برندها ی حامی استان تهران در خدمت صنایع نوین3
شرکت پلیران اتصال
برندها ی حامی استان تهران در خدمت صنایع نوین4
شرکت فراورده های غذایی سمیه
برندها ی حامی استان تهران در خدمت صنایع نوین5
شرکت زمزم

منبع: سندباد

ارسال یک دیدگاه