اهداف وین تِک با نیم قرن تجربه و فعالیت در بازارهای بین الملل، مشتری مداری و رضایت مصرف کنندگان نهایی

0
83
اهداف وین تِک با نیم قرن تجربه و فعالیت در بازارهای بین الملل، مشتری مداری و رضایت مصرف کنندگان نهایی

نهایت تلاش پرسنل و مدیران در مجموعه وین تِک فقط در راستای رضایت مندی مشتریان می باشد

پروفیل های upvc با برند وین تِک که در صنعت در و پنجره سازی مورد نیاز صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد محصول تولیدی شرکت آدوپن پلاستیک پرشین بوده که پس از ممیزی یکی از برگزیدگان جشنواره تجلیل از حامیان حقوق مصرف کننده امسال است.

 تاسیس این مجموعه یکی از موارد موفق جذب سرمایه گذاری خارجی در کشور تلقی می شود که با سرمایه گذاری و مشارکت گروه شرکتهای ADO ترکیه و سرمایه گذاری طرف ایران به تحقق پیوسته است. شرکت آدوپن پلاستیک پرشین در اواخر سال 88 پس از کسب مجوزهای لازم از معاونت جذب سرمایه گذاری خارجی وزارت اقتصاد و دارایی با تخصیص زمینی به مساحت 10 هکتار در شهرک صنعتی اختصاصی سرمایه گذاری خارجی استان آذربایجان شرقی و در 17 کیلومتری شمالغربی شهر صنعتی تبریز احداث و متعاقبا در کمترین زمان ممکن عملیات احداث و استقرار ماشین آلات به اتمام رسیده و در سال 91 مورد بهره برداری قرار گرفت.

کاوه خداپرست رسولی مدیرعامل آدوپن پلاستیک پرشین تأکید نمودند در پروفیل های upvc تولیدی با برند  وین تِک ضمن استفاده از محصولات پتروشیمی های داخل، از بهترین مواد و کمک فرآیندها و افزودنی های مورد نیاز اروپایی در پروسه تولید مورد استفاده قرار میگیرد. کیفیت بالای این محصولات، تنوع محصولات و عرضه پروفیل های روکش شده رنگی از جمله نقاط قوت وین تِک عنوان می شود که به این دلایل در بسیاری از پروژه های ساختمانی دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار گرفته است. وین تِک با اتکا به کیفیت و رضایت مندی مشتری توانسته است یکی از بزرگترین تامین کنندگان پروفیل های upvc موردنیاز صنعت ساختمان گردیده و بخش قابل توجهی از بازار مصرف این محصولات را در داخل کشور در اختیار گیرد.

پیرو اطاعت از فرمایشات مقام معظم رهبری احداث مجموعه های تولیدی همانند وین تِک در داخل کشور علاوه بر ایجاد اشتغال موجب جلوگیری از خام فروشی محصولات پتروشیمی گردیده و با تبدیل مواد تولیدی پتروشیمی ها به محصولات نهایی ضمن جلوگیری از واردات باعث ایجاد ارزش افزوده در چرخه تولید در بازارهای داخل کشور می گردد.

وین تِک با تهیه و استقرار پیشرفته ترین ماشین آلات تولید پروفیل های upvc از شرکت کراس مافای آلمانی و همچنین تلفیق این تکنولوژی با خلاقیت مهندسین ایرانی و استفاده از مواد اولیه مرغوب و دانش فنی روز موفق به تامین بخش بزرگی از نیاز بازار داخلی کشور در این محصولات گردیده و نیز موفق به صادرات این محصولات به کشورهای آسیای میانه گردیده است.

این شرکت جزو اولین شرکت های فعال در تولید پروفیل های upvc بوده که موفق به اخذ نشان استاندارد ملی و گواهی کیفیت مرکز تحقیقات مسکن، وزارت راه و شهرسازی شده است و این مجموعه با همکاری شرکت سهامی بیمه ایران به عنوان قدیمی ترین شرکت بیمه کشور کلیه محصولات تولیدی خود را تحت پوشش بیمه نامه تضمین کیفیت این شرکت قرار داده است.

بر اساس اظهارات خداپرست رسولی شرکاء خارجی مجموعه وین تِک  دارای چندین کارخانه تولید پروفیل های upvc در کشورهای ترکیه، آلمان، آذربایجان، تونس، اکراین، روسیه و هندوستان بوده و دارای سابقه 50 ساله در زمینه تولید پلاستیک می باشند و با انتقال دانش و تجربیات چندین ساله خود در تاسیس و بهره برداری سریع این مجموعه نقش بسزایی داشته اند.

مدیران شرکت آدوپن پلاستیک پرشین تا قبل از اشتراک با شرکاء خارجی خود در زمینه تولید درب و پنجره های دوجداره upvc فعالیت داشته و سابقه فعالیت این مجموعه به سال 79 بازمیگردد.

طبق اظهارات مدیرعامل این شرکت تصویب قانون هدفمندسازی یارانه ها و همچنین فرهنگ سازی ارگان های دولتی ذیربط همانند سازمان بهینه سازی انرژی در جهت کاهش مصرف و بهینه حامل های انرژی نقطه عطف در این صنعت بوده چرا که استفاده از پروفیل های upvc و شیشه های دوجداره در درب و پنجره های پروژه های ساختمانی یکی از اصلی ترین و مهمترین بخش های بهینه سازی انرژی در ساختمانها تلقی میشود.

کاوه خداپرست رسولی مدیرعامل این شرکت تاکید دارد که مشتری مداری و رضایت مصرف کنندگان نهایی محصولات وین تِک جز اصلی ترین و اولویت های برنامه کاری این شرکت بوده و مدیران و کارکنان این شرکت در راستای تحقق این امر بسیار مهم، تمامی سعی و تلاش خود را بکار می بندند.

اهتمام در تولید کالای با کیفیت و نظارت بر نحوه فروش و خدمات و گارانتی پس از فروش محصولات وین تِک باعث گردیده است که وین تِک یکی از مجموعه های موفق در تضمین حقوق مصرف کنندگان باشدو به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در این بخش انتخاب شود و در جشنواره حامیان حقوق مصرف کنندگان مورد تقدیر قرار گیرد.

اهداف وین تِک با نیم قرن تجربه و فعالیت در بازارهای بین الملل، مشتری مداری و رضایت مصرف کنندگان نهایی-1

 اهداف وین تِک با نیم قرن تجربه و فعالیت در بازارهای بین الملل، مشتری مداری و رضایت مصرف کنندگان نهایی-2

اهداف وین تِک با نیم قرن تجربه و فعالیت در بازارهای بین الملل، مشتری مداری و رضایت مصرف کنندگان نهایی-3

منبع: سندباد

ارسال یک دیدگاه