ارائه پیشنهادات مکتوب به ستاد اقتصاد مقاومتی استان تهران

0
53

در جمع روسای اتحادیه ها و هیات مدیره اتاق اصناف شهرستان رباط کریم مطرح شد

 بخشی از مشکلات اصناف در حوزه قانون نظام صنفی است که باید بدون اعمال سلیقه و یا نظر شخصی بررسی و مرتفع شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در نشستی با حضور فرماندار و اتحادیه ها و هیات مدیره اتاق اصناف شهرستان رباط کریم با بیان این مطلب گفت: مدیریت برای حل و فصل این مشکلات، تابع رای و اتفاق نظر در اتاق اصناف و همکاری سطوح بالاتر در سطح شهرستان و استان است.

محمدرضا مس فروش تاکید کرد: در بحث احداث شهرکهای صنفی که جزء سیاست های قطعی و اجتناب ناپذیر است تلاش داریم این برنامه ریزی را هرچه زودتر محقق و به مرحله اجرا درآوریم.

وی با اشاره با ابلاغ معاون اول رئیس جمهور و دادن جایگزینی و نیابت به مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت در ستاد اقتصاد مقاومتی استان تهران گفت: این جایگزینی و نگاه ویژه وزیر به تمامی دستگاههای زیر مجموعه در حوزه تحت مدیریتشان بسیار ارزشمند است و پیام مثبتی برای حل و فصل مشکلات قلمداد می شود.

مس فروش خاطر نشان ساخت: ارائه هر نوع طرح و برنامه به صورت مکتوب از سوی فعالان صنفی در اتحادیه ها و اتاق اصناف شهرستانها به این ستاد سریعا مورد توجه و اقدام قرار می گیرد.

به گفته ایشان، جلسه بعدی ستاد اقتصاد مقاومتی استان تهران در کمتر از 2 هفته دیگر برگزار می شود و ما منتظر ایده ها و پیشنهادات هیئت مدیره اتاق اصناف شهرستانها برای طرح در این ستاد هستیم.

منبع:سندباد

ارسال یک دیدگاه