((آسایش)) زیر چتر یک کارآفرین !

0
25
((آسایش)) زیر چتر یک کارآفرین !

 ایثار و تعهد مدیرعامل شرکت تشک رویال آسایش برای ایجاد اشتغال افراد و گروههای مطرود

محمد ثقفی: تعداد 135 نفر کارگران و نیروهای شاغل این شرکت که از بند اعتیاد رهایی یافته اند هم اکنون با صداقت و امانتداری در راه اندازی چرخ های کارخانه مشغول به کار هستند

ایجاد اشتغال برای افراد و گروههای مطرود جامعه که به دلیل پاره ای مشکلات از جمله شرایط بعد از بازسازی اعتیاد کمتر به کار مشغول می شوند، رسالتی بزرگ برای کارفرمایان همدرد و پاک و متعهد است که اجر و ارزش بالای نزد مومنان و مسئولان متعهد و ارزشی دارند.

محمد ثقفی یکی از این کارفرمایان با تقوا و مومن و کارآفرین است که با احداث و راه اندازی یک واحد تولیدی در بخش چهاردانگه شهرستان اسلام شهر موفق شده برای جمعی از این افراد کار و اشتغال مناسب ایجاد کند.

به گزارش خبرنگار ما، هفته گذشته با حضور محمدرضا مس فروش رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از واحد تولیدی تشک رویال آسایش به مدیریت محمد ثقفی در این منطقه از بخشی از اقدامات این کارفرمای جهادگر رونمایی شد.

تأسیسات تولیدی تشک رویال آسایش که در زمینی به مساحت 5000 متر مربع در 2 طبقه احداث شده در حال حاضر با تعداد 135 نفر که تعداد حدود 80 نفر آنها بیمه شده هستند،مشغول به کار می باشد.

ثقفی که تاکنون 3 بار به عنوان کارآفرین برتر استان تهران و کشور لوح تقدیر دریافت کرده، جلب و جذب این افراد را بزرگترین خدمت خود به این گروه و جامعه اسلامی می داند و معتقد است آنها در ازای این خدمت با جان و دل و بسیار صادقانه و منظم کار می کنند و به علاوه، در تمامی برنامه های ورزشی کارخانه و مراسم دینی و مذهبی فعالانه حضور دارند.

شرکت تشک رویال آسایش که فعالیت خود را از سال 1370 در زمینه انواع تشک های طبی و فنری آغاز کرده است ، به گفته این کارآفرین نمونه، در حال حاضر به عنوان یک برند معتبر جهانی در صنایع تشک که به تآیید و ثبت کشور سوئیس قرار گرفته است در بازارهای داخل و خارج کشور مشتریان فراوانی دارد.

تلاش مدیریت این شرکت که از صفر تا 100 ماشین آلات و مواد اولیه مورد نیاز کارخانه را شخصا تهیه و تولید می کند بسیار جالب توجه است و تنها مورد خریداری شده این محصولات، اسفنج تشک ها است که این مورد هم گفته شده به زودی بومی سازی و تولید خواهد شد.

محصولات تشک تولیدی این شرکت در حال حاضر از طریق عاملیت فعال در سراسر کشور توزیع می شود و تیراژ تولیدات آن در حال حاضر از مرز 500 عدد در روز گذشته است.

به گفته ثقفی ، تنوع تولیدات این محصولات هم زیاد و بسیار خاص و ارزان است . به ویژه تشک باکیفیت مسافرتی ما با وزن 2 کیلوگرم کاملا قابل شستشو است و با قیمتی کمتر از 60 هزار تومان به خریداران عرضه می شود. در حالیکه محصولات وارداتی این نوع تشک حداقل بالای 200 هزار تومان به فروش می رسد.

اقدام کارساز و مفید دیگر مدیریت تشک رویال آسایش ، فروش دور ریزها و ضایعات این واحد تولیدی است که مشتریان زیادی هم دارد.

ثقفی با یادآوری اینکه بسیاری از تبلیغات برخی شرکت های داخلی و خارجی این نوع محصولات دروغ و گمراه کننده است، چنین اقدامی را اغفال مشتریان می داند که کاری خداپسندانه نیست.

این تولیدکننده و کارآفرین سراسر انگیزه در اشتیاق دادن به زندگی کارگران بهبود یافته از مشکلات اعتیاد در عین حال هیچ امتیازی را از مسئولان مطالبه نمی کند و می گوید: فقط بگذارید به این افراد خدمت کنم و موانع و محدودیت  برای من ایجاد نشود.

مدیرعامل شرکت تشک رویال آسایش در پایان با بیان اینکه با توفیقات ایجاد شده در این واحد در نظر دارد به زودی یک واحد تولیدی مبلمان با طرح ترک را هم تاسیس و راه اندازی کند، درخواست زمینی بزرگتر در همین محدوده و همجوار را مطرح کرد که با نظر مساعد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران قرار گرفت.

toshak royal2

 

toshak royal2

toshak royal4

toshak royal5

toshak royal6

منبع:سندباد

ارسال یک دیدگاه